O NÁS

Už 20 rokov

O nás

 

Máme už viac ako 20 ROKOV!

 

Na začiatku firmy Kobera NAD sme zakladali firmu s víziou ponúkať kvalitné služby v oblasti nákladnej dopravy. Po čase sme pridali výkopové práce, z ktorých sa postupom času stala hlavná činnosť firmy Kobera NAD. Pri dlhoročnej kvalitnej práci sa firma rozrástla do veľkosti 40tich ľudí. Dnes máme možnosť spolupracovať na veľkých projektoch ako napríklad: obchvat okolo Bratislavy D4R7, či na novej autobusovej stanici NIVY v srdci hlavného mesta. Sme radi, že môžeme robiť to v čom sme naozaj dobrí, sme vďační za možnosť rozvíjať naše spoločné Slovensko.

 

Kompostovanie a predaj materiálov

 

Vo výrobe zemín a spracovávaní biologických materiálov využívame skúsenosti a výsledky nadobudnuté desaťročiami. Udržateľnú kvalitu vyrábaných produktov dokladujú získané certifikáty. Kompostáreň je vybavená kompletnou technológiou na ekologické spracovanie odpadov organického pôvodu a výrobu kompostov a substrátových zemín. Z prakticky nepoužiteľného odpadu sa vytvára produkt vhodný na ďalšie využitie ako napríklad skultivovanie pôd, parkové výsadby, záhradnícke a škôlkarské pestovanie sadeníc a podobne.

 

Hrubé terénne úpravy

 

Spoločnosť Kobera NAD, s.r.o. má kompletné vybavenie na vykonávanie hrubých terénnych prác vrátane odvozu materiálu vo vlastnej réžii od menších prác až po rozsiahlejšie ak­cie.

 

Doprava

 

Venujeme sa taktiež národnej a medzinárodnej nákladnej doprave sklápačmi Scania R420, Tatra T815 alebo ťahačom Scania R124 s návesom s posuvnou podlahou o objeme 90m3 alebo podvalníkom Goldhofer s nosnosťou do 40t.